Adres: Al. T. Rejtana 21, 35-303 Rzeszów, Numer konta: 98 1060 0076 0000 3200 0122 2305

Menu Strony

Kontakt

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JADWIGI KROLOWEJ

ul. Tadeusza Rejtana 21
35-303 Rzeszów

Telefon 17 7401405

k-academika@wp.pl

Czytania

Dziś obchodzimy

Wszystkich Świętych, uroczystość

myśl dnia
„Szczęśliwi, którzy mają czyste serce, ponieważ oni będą oglądać Boga. ”
Ewangelia wg św. Mateusza 5, 8
czytanie

Ap 7, 2-4. 9-14
Ps 24
1 J 3, 1-3
Mt 5, 1-12a
liturgia dnia

Lista intencjii:

basia

Prosze o modlitwe za malzenstw Magdy i Grzegorza w kryzysie,jednosc,milosc,zgode ,by odnalezli droge do Boga--o stala prace dla Marcina i Grzegorza,pomoc w trudnych sprawach i wyborach--za Magde,o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka i zlych wyborow--za Grzegorza,o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus i wyzwolenie z klamstwa i zlych wyborow--o pomyslne zakonczenie spraw Krysi i Basi--o wyzwolenie Roberta z hazardu,,Aline,Tadeusza,Damiana,Grzegorza,Rafala z pijanstwa--o laske zdrowia dla Janiny,Bogusia,Joanny,Henryka,Marcina,Magdy,Agaty,Basi,Krysi i Stasi.
2014-10-30

intencja anonimowa

Boże proszę Cię o spełnienie wszystkich próśb, o które modlą się Twoi wierni we wcześniejszych intencjach. Dodaj ufności tym, których bliscy umierają, ażeby uwierzyli w to,że śmierć jest tylko bramą do wiecznego zbawienia. Niech ludzie nie wątpią w Twoje miłosierdzie, że za wiarę w Ciebie i dobro Ty wynagradzasz Niebem. Ja ze swojej strony dziękuję Ci za wszystkie otrzymane dotychczas łaski i proszę Cię abyś pomógł mi trwać w wierze do końca mojego życia.
2014-10-30

intencja anonimowa

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Jadwigo Królowo proszę o Twoje wielkie orędownictwo. Wyproś mi Błogosławieństwo u Boga w kłopotach finansowych z którymi się zmagam, w poszukiwaniu pracy oraz w łasce znalezienia dobrego męża. Twoja czcicielka Gabrysia
2014-10-20

Kazimierz

Bogu Ojcu przez Najświętsze Rany Pana Jezusa przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami.
2014-10-17

Jan

Boże Ojcze w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa, prosimy o błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od nieszczęść na ciele i duszy dla całej rodziny.
2014-10-12

Iwona

Święta Jadwigo proszę Cię o Twoje wstawiennictwo opiekę i łaski. Proszę o łaskę dobrego i uczciwego męża dar macierzyństwa i pomoc w znalezieniu pracy.Jest mi bardzo ciężko nie mam nikogo, płaczę rozpaczam najgorsze są niedziele dla mnie jestem sama.
2014-10-12

Nika

Kochana Matko proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji,i żebym miała zdrowe i proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj. Serdeczne Bóg zapłać Niech kochana Matka czuwa nad Wami
2014-10-06

Jan

Przez Najdroższą Krew i w imię Pana Jezusa prosimy Boga Ojca i Ducha Świętego o przebaczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i przewrotnych ludzi oraz prosimy o błogosławieństwa dla naszej rodziny. Maryjo, módl się za nami. Amen.
2014-10-03

intencja anonimowa

Proszę Cię Jezu o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe, o błogosławieństwo i nadzieję
2014-10-03

intencja anonimowa

Błagam Cię Maryjo wyproś dary Ducha Świętego dla nowożeńców aby serca swoje otworzyli dla Bożej Miłości i Bożego Miłosierdzia w sakramencie pokuty. Proszę o mocną wiarę dla nich.
2014-09-30

Przemysław

Prosimy o modlitwę w intencji dziecka, które urodziło się wczoraj z wadą serca. Najbliższe kilka dni ma zadecydować o tym czy Igorek przeżyje.
2014-09-27

intencja anonimowa

Matko Boża proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś mi łaskę znalezienia dobrej i uczciwej pracy dzięki której będę mogła spłacić wszytskie swoje długi i zobowiązania jeśli moja prośba jest zgodna z Wolą Boża.
2014-09-27

Elżbieta

Z całego serca proszę cię Boże o błogosławieństwo dla mojej corki.Proszę o modlitwę za moją rodzinę ,aby już nic złego nam się nie przytrafiało ,o odgonienie złych rzeczy od mojej rodziny.Jezu ufam Tobie.Pomóż !
2014-09-27

Elżbieta

Proszę o błogosławieństwo dla mojego syna i jego rodziny. Proszę o to żeby nie przydarzało mu sie już nic złego.Proszę cie Boże o to z calego serca
2014-09-27

Projekt i wykonanie (2011r.) Mirosław Rykała, Mariusz Kielar, Tomasz Warzocha. Modyfikacje, wsparcie techniczne Aspexi.pl